Kończymy rok szkolny 2019/2020

Z okazji zakończenia Roku Szkolnego 2019/2020 wszystkim uczniom Zespołu Szkół we Wroniu gratuluję wszelkich uzyskanych osiągnięć, ocen i zdobytych doświadczeń, które niech staną się źródłem satysfakcji i uznania społecznego.

Rodzicom i opiekunom dziękuje za współpracę i okazywane wsparcie w budowaniu pozytywnego wizerunku Zespołu Szkół we Wroniu.

Nauczycielom oraz Pracownikom Administracji i Obsługi serdeczne podziękowanie za zaangażowanie i wysiłek w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia.

Na czas nadchodzących wakacji życzę Wszystkim samych szczęśliwych i radosnych dni. Niech pogoda ducha oraz nowe inspiracje i przeżycia, które będą Waszym udziałem dadzą siłę do podejmowania nowych wyzwań, zamierzeń i dalszego rozwoju.

W związku z podjętą uchwałą Rady Powiatu w Wąbrzeźnie z dniem 31 sierpnia 2020r. Zespół Szkół został rozwiązany i funkcjonował będzie w ramach nowego Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie. Dla uczniów i dla nauczycieli byłego Zespołu Szkół we Wroniu nic poza placówką się nie zmieni. W dalszym ciągu funkcjonują te zespoły klasowe w ramach typów szkół, jak też trwa w chwili obecnej nabór uczniów do klas pierwszych.

Jako Dyrektor Zespołu Szkół we Wroniu chciałbym przede wszystkim podziękować Wam Drodzy uczniowie za te kilka lat w ciągu, których zapisywaliśmy wspólnie historię naszej szkoły, codziennie dzieliliśmy smutki i radości, wspólne wykuwaliśmy swoją przyszłość i sprawialiśmy, że o naszej placówce mówiło się tylko dobrze.

Wam Drodzy Rodzice także chcę podziękować za zaufanie, którym obdarzyliście mnie i naszą placówkę i powierzyliście nam tę jakże odpowiedzialną misję – naukę Waszych dzieci.

I choć dzisiaj kręci się łza w oku i głos więźnie w gardle chciałbym zapewnić, że nic się nie zmieni i dalej naszą przyszłość wykuwać będziemy tym razem w ramach nowo powołanego Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie.

Do zobaczenia !

Dyrektor Zespołu Szkół we Wroniu

 

Bogusław Gumuła

 

PS Szczegółowe informacje na temat rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021 zostaną przekazane po 15 sierpnia do każdego ucznia przez dziennik librus.

Wyszukiwarka

Free business joomla templates