Studniówka 2020

„Poloneza czas zacząć – Podkomorzy rusza

I z lekka zarzuciwszy wyloty kontusza,

I wąsa podkręcając podał rękę Zosi

I skłoniwszy się grzecznie, w pierwszą parę prosi.

Za Podkomorzym szereg w pary się gromadzi,

Dano hasło, zaczęto taniec- on prowadzi.”

17 styczna 2020r. na deskach Wąbrzeskiego Domu Kultury staropolskim tańcem - polonezem otwarty został tegoroczny bal studniówkowy uczniów Liceum Ogólnokształcącego o ukierunkowaniu Służby mundurowe, Technikum Informatycznego i Technikum Informatycznego o ukierunkowaniu Informatyka w Wojsku oraz Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych Zespołu Szkół we Wroniu. Ten wieczór to dobry początek przedmaturalnej wędrówki.

Magia, wspaniała atmosfera studniówkowego wieczoru pozwoliła nastroić tegorocznych absolwentów pozytywną energią. Uczniowie dziękowali dyrekcji za to, że mieli możliwość kształcenia się w tak dogodnych warunkach, za opiekę i troskę okazaną w czasie edukacji.

Szczególne podziękowania trafiły do wychowawczyń : Lucyny Bańczerowskiej oraz Doroty Wiśniewskiej, za opiekę przez lata edukacji, pokazując właściwe rozwiązania, otwierając umysły, przygotowując do dorosłości. W szkolnej rzeczywistości, sukcesach i porażkach towarzyszą nauczyciele i również na ich ręce trafiły podziękowania za przekazaną wiedzę, za wyrozumiałość i cierpliwość. Gromkie oklaski podziękowań trafiły do kochanych rodziców, bez których ten bal nie mógłby się odbyć w takiej oprawie. Atmosfera była wspaniała i jedyna w swoim rodzaju, zabawa studniówkowa trwała do białego rana i mogłaby się powtórzyć następnego dnia:-)

Wyszukiwarka

Free business joomla templates