Jasełka 2019

Dnia 20 grudnia 2019r. w naszej szkole odbyły się nietypowe Jasełka. Przygotowani uczniowie przez księdza Łukasza Snopka, naszego katechety, zaprezentowani przybycie Trzech Króli do Nowonarodzonego Pana Jezusa. W przedstawieniu udział wzięli uczniowie z klas pierwszych. Śpiewaliśmy wspólnie kolędy przy akompaniamencie pana organisty Pawła Reicha i naszego ucznia Bartłomieja Grzębskiego. Po Jasełkach nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniej przygotowany klasowy stół wigilijny. I miejsce zdobyła klasa III Technikum, II miejsce przypadło klasie I c Technikum, natomiast III miejsce uzyskała klasa I b technikum. Nagrody w konkursie ufundowała firma Veroni. Wszystkim za zaangażowanie serdecznie dziękujemy i życzymy Wesołych Świąt.

Wyszukiwarka

Free business joomla templates