Konkurs na najładniejszy stół świąteczny

Konkurs na najładniejszy stół świąteczny. Tydzień przedświąteczny stwarza niecodzienny klimat, aby zaangażować młodzież technikum żywienia i usług gastronomicznych do kultywowania tradycji wigilijnych ogłosiliśmy konkurs, który udało nam się zrealizować dzięki podarowanej przez firmę Veroni zastawie stołowej , kilka propozycji dekoracji stołów wigilijnych uświetniło korytarz szkolny, tak aby cała społeczność szkolna mogła zaczerpnąć inspiracji dekoracji świątecznych tworzących ciepły i miły nastrój. Nie tylko piękna zastawa Veroni ozdobiła stoły ale również potrawy z ryb przygotowane przez drużyny konkursowe.

 Zwyciężyli :

I miejsce -Wiktoria Jankowska i Oliwia Zalewska klasa III.

II miejsce Hubert Rewer i Dominika Leśniewska klasa I

III miejsce Zuzanna Szczutowska i Agata Sipak klasa I

Wyróżnienie otrzymali Ernest Brunath i Wiktoria Kaczmarczyk klasa I

Jak zawsze było smacznie i zdrowo. Dziękujemy organizatorom pani Beacie studzińskiej - Gołaszewskiej i panu Dariuszowi Mikołajczakowi.

Wyszukiwarka

Free business joomla templates