Dziękujemy. Dziękujemy bardzo!

"Dziękuję. Dziękuję bardzo" - to tytuł projektu, realizowanego w Zespole Szkół we Wroniu od maja 2019 r. Zostaliśmy do niego zaproszeni jako jedyna szkoła średnia z terenu województwa kujawsko-pomorskiego. Projekt, objęty patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pozwolił nam rozwinąć zdolności literackie, fotograficzne i plastyczne. Wzięliśmy udział w warsztatach dziennikarskich i teatralnych, zorganizowaliśmy happening i poetycki "Wdzięczór.

". Rezultatem naszej działalności artystycznej była etiuda, którą zaprezentowaliśmy 16 listopada 2019 r. na deskach Toruńskiego Teatru Baj Pomorski. Owacja na stojąco, która go zakończyła, sprawiła, że poczuliśmy się naprawdę szczęśliwi. Dziękujemy Wojewódzkiemu Ośrodkowi Animacji Kultury za zaproszenie do projektu, a jego autorowi, p. Erwinowi Regoszowi, gratulujemy pomysłu oraz świetnej realizacji. Autorką wrońskiej części projektu była p. Aleksandra Bacińska

Wyszukiwarka

Free business joomla templates