Przystanek Profilaktyka

Grupa młodzieży z Zespołu Szkół we Wroniu wraz z pedagogiem szkolnym Zbigniewem Izdebskim uczestniczyła w Przystanku Profilaktyka, tym razem w Bieżuniu, na Mazowszu. To kolejne doświadczenie Zuzi Sochy, Wiktorii Tilmanowskiej, Justyny Wolińskiej, Izy Puk, Kasi Robaczewskiej, Nikodema Dziekońskiego i Mateusza Chojnickiego, bogate we wrażenia, nowe znajomości i poczucie wspólnoty z tymi, dla których współobecność jest odpowiedzią na współczesny kryzys wśród młodych ludzi.

Uczniowie mieli również okazję uczestniczyć w warsztatach, jakie były adresowane do przystankowiczów. Zbigniew Izdebski prowadził warsztat dotyczący komunikacji i dobrego słowa, inni instruktorzy proponowali wzięcie udziału w grach planszowych, zumbie czy działaniach kreatywnych. Dobrym duchem Przystanku Profilaktyka oraz głównym organizatorem jest od lat Piotr Wlizło. Zawsze wychodzi naprzeciw potrzebom młodych ludzi i z ogromnym zaangażowaniem realizuje je. Młodzi ludzie z Zespołu Szkół we Wroniu, wrócili z profilaktycznych wojaży bogatsi o nowe doświadczenia, ciekawsi jeszcze bardziej świata, jaki ich otacza, z mnóstwem pytań, na które pragną znaleźć odpowiedzi.

Wyszukiwarka

Free business joomla templates