Mikołajkowo na lodowisku!

We wtorek, 3 grudnia 41- osobowa grupa naszej młodzieży próbowała swoich sił na lodowisku Mentor w Toruniu. Również i tym razem zabawa była przednia, mimo że niektórzy założyli łyżwy po raz pierwszy. Całe lodowisko było do naszej dyspozycji. Każdy jeździł jak umiał: niektórzy częściej leżeli na lodzie niż przyjmowali postawę pionową, ale z czasem było coraz lepiej.

Dla tych mniej "wtajemniczonych" w sztukę poruszania się na łyżwach pomocą służyły specjalnie pingwiny. Jednak najlepszym „wsparciem” był dobrze ślizgający się kolega lub koleżanka. Mimo bolących kolan i kostek nasz wyjazd był udany, o czym świadczyły uśmiechnięte i zadowolone twarze. Młodzież mogła wzmocnić swoją sprawność fizyczną i aktywnie spędzić czas. Zadowoleni i zrelaksowani bezpiecznie wróciliśmy do domu.

Wyszukiwarka

Free business joomla templates