Wyniki na 100%

Zespół Szkół we Wroniu może się poszczycić wysoką zdawalnością na egzaminach zawodowych. Zawody wiodące w naszej szkole Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz Technik Informatyk mają bardzo wysoką zdawalność we wszystkich kwalifikacjach, przewyższają wyniki w województwie pomorskim i kujawsko-pomorskim . Na przestrzeni dwóch ostatnich lat zarówno egzaminy praktyczne jak i teoretyczne klasują się na pułapie 100%. Już dziś młodzi ludzie uświadamiają sobie jak ważne jest nabywanie kwalifikacji zawodowych, aby stać się atrakcyjnym pracownikiem na rynku pracy lub kształcić swoje umiejętności w ściśle określonych kwalifikacjach, rozwijając swoje pasje oraz zainteresowania. Życzymy tegorocznym absolwentom aby dorównali kolegom koleżankom z ubiegłych lat i z równym zapałem wyznaczali sobie cele życiowe.

 

Wyszukiwarka

Free business joomla templates