Dobre wyniki matury w ZS Wronie

 Dobre wyniki matury w ZS Wronie 

Uczniowie klasy III LO i IV Technikum osiągnęli dobre wyniki na egzaminie maturalnym 2019. Zdawalność matury w ZS we Wroniu wyniosła 89% i jest wyższa od wyniku w kraju, województwie i powiecie. Odsetek sukcesów z języka polskiego wynosi 100% i jest wyższy od wyniku w kraju i województwie. Maturę z matematyki zdało 89% absolwentów ( 2 osoby nie zdały) i jest to wynik wyższy od wyniku w województwie i na tym samym poziomie co wynik w kraju.

 Odsetek sukcesów z języka angielskiego wynosi 95% ( 1 osoba nie zdała) i jest na tym samym poziomie co wynik w kraju. Z kolei odsetek sukcesów z języka niemieckiego wynosi 95% i jest wyższy od wyniku w kraju. Z egzaminów ustnych zdawalność w szkole wyniosła 100% z wszystkich przedmiotów: j. polskiego, angielskiego i niemieckiego. Na wyróżnienie zasługują uczniowie czwartej klasy technikum, gdzie zdawalność za wszystkich przedmiotów maturalnych wyniosła 100%, a średni wynik z matematyki 55% jest wyższy od średniego wyniku w kraju o 6 punktów procentowych i o 5 punktów procentowych od średniego wyniku województwa. Tegorocznym maturzystom życzymy sukcesu na egzaminie maturalnym 2020.

Wyszukiwarka

Free business joomla templates