TEGOROCZNA EDYCJA POZNAŃ GAME ARENA Z NASZYM UDZIAŁEM

Cieszyliśmy się niezmiernie z udziału w największych targach gier komputerowych w tej części Europy Wschodniej. Udało się 18-19 X 2019r. w ramach projektu unijnego "Dziś nauka jutro praca II" 20 uczniów technikum informatycznego uczestniczyło w PGA -Poznań. W 10 pawilonach z udziałem 220 wystawców mogliśmy zapoznać się z przedpremierowymi pokazami i przetestować bogaty repertuar esportowy oraz inne gry w strefach gracza. Strefa Indie przyciągnęła naszą uwagę, mogliśmy wypróbować wiele tytułów twórców niezależnych, na czele ze zwycięzcą plebiscytu PGA Awards – grą RiftBreaker.

Oprócz wystaw i pokazów mogliśmy posłuchać wykładów czołowych deweloperów ze świata gamingu, którzy dzielili się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami i wskazówkami na temat procesu tworzenia gier. Podczas targów odbył się koncert Epic Game Miusic przenosząc nas do magicznego świata gier i można było usłyszeć na żywo utwory znane z wielu popularnych produkcji gamingowych. Nie tylko spędziliśmy czas na PGA, po emocjonujących grach spacerowaliśmy ulicami pięknej Poznańskiej starówki. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tegorocznego wyjazdu chcielibyśmy wpisać tę imprezę w kalendarz . Mamy nadzieję, że taki wyjazd powtórzy się już za rok (9-11 października 2020r).

Wyszukiwarka

Free business joomla templates