Dzień Edukacji Narodowej 2019

Samorząd Uczniowski przez ostatnie lata przyzwyczaił nas do oryginalnych przedstawień artystycznych, których premiera odbywa się w Dniu Edukacji Narodowej. W tym roku mieliśmy przyjemność obejrzeć program przygotowany przez debiutantów - uczniów klasy I LO, wspomaganych przez maturzystę, Jakuba Sankiewicza z kl. IV T oraz Bartka Grzębskiego z kl. II LO. Podczas krótkiego przedstawienia nie zabrakło elementów humorystycznych, jak i chwil wzruszeń. W imieniu całej społeczności uczniowskiej obdarowano wszystkich solenizantów symbolicznym kwiatkiem.

Za udany występ podziękował dyrektor szkoły, p. Bogusław Gumuła, który życzył młodym artystom dalszych sukcesów scenicznych, obecnym zaś nauczycielom i pracownikom szkoły złożył życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniów do występu przygotowali: p. Aleksandra Bacińska i p. Piotr Rybszleger.

Wyszukiwarka

Free business joomla templates