Nasi na podium!

W dniu 13.09.2019 r., na terenie Osady Leśnej Barbarka koło Torunia, Stowarzyszenie Polskich Artylerzystów we współpracy z Urzędem Marszałkowskim oraz Związkiem Sybiraków, przeprowadziło zawody historyczno-obronne klas mundurowych z województwa kujawsko-pomorskiego pod hasłem „III Bieg Zesłańca”. W wyniku zaciętej rywalizacji nasi uczniowie w składzie: Weronika Kurasiewicz, Karolina Maryniak, Jakub Karwan, Adrian Metenia i Bartosz Grzębski zajęli trzecie miejsce w województwie. Dodatkowo, Weronika Kurasiewicz została najaktywniejszą zawodniczką zawodów.

Wyżej wymienionych Prezes Zarządu Głównego Stowarzyszenia Polskich Artylerzystów wyróżnił pucharem i nagrodami rzeczowymi. Uczestników do zawodów przygotował p. mjr Krzysztof Kończewski. Wielkie gratulacje, jesteśmy z Was dumni.

Wyszukiwarka

Free business joomla templates