Obóz integracyjny klas I -2019

Już od kilku lat w tradycję szkoły wpisał się obóz integracyjny dla uczniów klas I. Zarówno uczniowie Liceum Mundurowego, jak i Technikum Informatycznego i Żywienia spędzili ze sobą dwa imponujące, cudowne dni, które można nazwać próbą wytrzymałościową….I tak oto 20 września pod okiem doświadczonych nauczycieli i uczniów klas II 53 osobowa grupa „pierwszaków” podjęła zmagania w Parku Linowym na Barbarce, gdzie mogła zmierzyć się z własnymi słabościami, uczyła się wytrwałości w dążeniu do celu no i odwagi. Doping nauczycieli i kolegów okazał się czasami „lekiem na całe zło”, popychał wręcz do pokonywania dalszej trasy.

Utrudzeni adepci sztuki pokonywania własnych trudności udali się na zasłużony wypoczynek i regenerujący posiłek do Galerii Plaza. Po przyjeździe Wronie witało uczestnikiem rozpalonym ogniskiem i smacznymi kiełbaskami. Jednakże pogoda nie sprzyjała biesiadowaniu na świeżym powietrzu. Kolejny etap obozu to zmagania otrzęsinowe, podczas których uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności sportowe, a także wiedzę o szkole i Wroniu. Dobra zabawa trwała do późnych godzin wieczornych. Zwycięzcami okazali się uczniowie klasy I technikum po szkole podstawowej. Brawa dla wytrwalców!!! II miejsce zajęła klasa I technikum po gimnazjum i klasa I Liceum Mundurowego po gimnazjum. Sobotni poranek przywitał uczestników przyjazna pogodą. Nakarmieni do syta uczniowie formacji mundurowych przeszli szkolenie wojskowe pod okiem żołnierzy Jednostki Wojskowej z Grudziądza, a pozostali pojechali na zajęcia do Fitness Klubu” Rondo” w Wąbrzeźnie. Dziewczęta relaksowały się spędzając miło czas pod okiem instruktora fitness, a chłopcy korzystali z siłowni. Wypoczęci wrócili na obiad serwowany w szkolnej stołówce. Następny etap to bieg na orientację, w którym wzięli udział wszyscy pierwszacy. Z odwaga i niespożyta siła pokonywali kolejne odcinki biegu. Zwycięzcami okazali się uczniowie klasy I technikum: K. Michałek, J. Mroczka, W. Pawlos, J. Oswald, M. Maruszak, A.Puk. II miejsce zajęła drużyna w składzie: N. Jachowski, B. Kozieł, P. Kocimska, N. Jagiełło, S. Rompa, P. Jedrzejewski III miejsce przypadło uczniom: P. Jasińska, K. Stankowski, A. Kalinowska, D. Leśniewska, A. Wojnowska, Z. Głowacka, K. Młynarkiewicz. Wszystkim uczestnikom obozu nagrody i dyplomy wręczył pan Dyrektor Bogusław Gumuła wraz z majorem rezerwy Krzysztofem Kończewskim . Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w naszej imprezie, gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów! Chcielibyśmy podziękować również dyrekcji szkoły za przygotowanie posiłków dla młodzieży a właścicielom Klubu Fitness „Rondo” za udostępnienie sali i możliwość bezpłatnego udziału w zajęciach sportowych zorganizowanych przez pracowników klubu.

Wyszukiwarka

Free business joomla templates