„Truskawka jest dobra na wszystko”

Już tradycją stał się coroczny konkurs na najsmaczniejsze dania z owoców. Dnia 13 czerwca 2019 odbyła się kolejna jego edycja pt. „Truskawka jest dobra na wszystko”. Uczniowie klas Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych przygotowały pyszne, orzeźwiające desery m. in. semifreddo truskawkowe, truskawki w czekoladzie, mini Brownie z kremem waniliowym i truskawkami, chłodnik truskawkowy z imbirem, lody truskawkowe oraz koktajle truskawkowe połączone z innymi owocami. Komisja w składzie Wicestarosta Powiatu Wąbrzeskiego Pan Karol Sarnecki, kierownik Wydziału Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu Pan Krzysztof Buchmiet, dyrektor Szkoły Pan Bogusław Gumuła oraz Zastępca Dyrektora Pani Barbara Moch, nie miała łatwego zadania. Po degustacji i naradzie zapadł werdykt: I miejsce zajęły Izabela Puk i Katarzyna Robaczewska II miejsce zajęły Natalia Marszałek i Blanka Mielnik III miejsce zajęły Oliwia Nóżka i Natalia Jasińska IV miejsce zajęły Dagmara Przybyłek i Patrycja Melerska Dyrektor pogratulował pomysłów kulinarnych, po czym wręczył uczestnikom nagrody. Pan Wicestarosta podziękował wszystkim za umiejętności i kulinarną kreatywność.

 

Wyszukiwarka

Free business joomla templates