Międzynarodowe Targi Gdańsk Foodexpo

W dniu 31 maja 2019r., uczniowie Zespołu Szkól we Wroniu z klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Gdańskich Foodexpo – 2, w ramach realizowanego przez szkołę Projektu „ Dziś nauka jutro praca II”, współfinansowanego ze środków UE oraz budżetu Powiatu Wąbrzeskiego. Uczniowie mieli okazję zobaczyć jak funkcjonują poszczególne sektory w branży spożywczo-gastronomicznej, między innymi: rybny, mleczarski, cukierniczy. Prezentowana była szeroka oferta produktów, ale również maszyn, urządzeń, środków utrzymania czystości, pojazdów dla branży spożywczej z agregatami chłodniczymi. Dzięki udziałowi w targach młodzież naszej szkoły mogła zapoznać się z najnowocześniejszymi technologiami oraz trendami w zakresie wytwarzania produktów spożywczych oraz ich serwowania.

Wyszukiwarka

Free business joomla templates