Piękny pogodny dzień i my w sportowej akcji

W dniu 5 czerwca 2019r. odbył się w naszej szkole „Dzień Sportu”. Pogoda „bardzo” dopisała i w 31º C ciężko było zdobywać rewelacyjne wyniki sportowe. Mimo niedogodności natury w zacienionych miejscach odbywały się kolejne konkurencje, w których wyłoniono zwycięzcy indywidualnych: - rzut piłką lekarską- Eryk Gajewski, Sandra Donarska - pchnięcie Kulą- Eryk Gajewski, Sandra Donarska - tor sprawnościowy- Jakub Karwan, Dębska Sandra - bieg na 60m - Zachora Jakub, Socha Zuzanna - bieg na 1km- Chojnicki Mateusz, egzekwo Socha Zuzanna, Maryniak Karolina zwycięzcy drużynowo: - przeciąganie liny- drużyna IIT - narty wieloosobowe- Drużyna dziewczyn IIT z panią Beatą :) - skakanka drużynowo- Krystian Motas i Jakub Karwan. Zwycięscy zostali nagrodzenie słodkimi nagrodami. Część rekreacyjno-sportowa oprócz rywalizacji spowodowała integrację grup, które wesoło i aktywnie spędziły razem czas.

Wyszukiwarka

Free business joomla templates