Pożegnanie tegorocznych absolwentów

30 kwietnia2019 pożegnaliśmy absolwentów Zespołu Szkół we Wroniu. Szkolne mury opuścili uczniowie Liceum Ogólnokształcącego o ukierunkowaniu Służby Mundurowe oraz Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych.

Uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami panem Piotrem Rybszlegerem, panią Anitą Wiśniewską oraz zaproszonymi gośćmi w osobach Starosty Wąbrzeskiego pana Krzysztofa Maćkiewicza oraz Kierownika Wydziału Oświaty pana Krzysztofa Buchmieta wysłuchali przemówień Dyrektora Szkoły pana Bogusława Gumuły oraz Starosty Wąbrzeskiego pana Krzysztofa Maćkiewicza, którzy podsumowali lata nauki w Zespole Szkół we Wroniu, te wesołe, jak i te smutne chwile, wskazali możliwości dalszego rozwoju, jakie daje im zdanie egzaminu maturalnego. Nie zabrakło również życzliwych słów skierowanych do grona pedagogicznego i rodziców, za co bardzo dziękujemy. Ukończenie szkoły wiąże się z podsumowaniem wyników w nauce. Jesteśmy dumni, że wśród naszych absolwentów znalazł się Mikołaj Gołębiowski, który swoim zachowaniem, jak i podejściem do nauki daje przykład godnego postępowania. Gratulacje i nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce, uczestnictwo w licznych konkursach wręczył Mikołajowi Gołębiowskiemu Starosta Wąbrzeski Pan Krzysztof Maćkiewicz oraz Dyrektor szkoły. Dyrekcja szkoły wraz z nauczycielami wyróżnili również osoby zaangażowane w działalność Samorządu Uczniowskiego, sportowców, najlepszych czytelników i wszystkich tych, o których zawsze będziemy pamiętać! Dziś to my Drodzy Absolwenci mówimy Wam DZIĘKUJEMY za możliwość spędzenia cudownych 3, 4 lat w Waszym Towarzystwie, życzymy POWODZENIA w dorosłym życiu! 

Wyszukiwarka

Free business joomla templates