Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Ryńsku naszymi gośćmi

W dniu 28 lutego 2019 roku uczniowie klasy VIII mieli przyjemność gościć w Zespole Szkół we Wroniu. Zaroszeni do zapoznania się z nauką w technikum uczestniczyli w warsztatach zajęć praktycznych, w zawodach technik informatyk i technik żywienia i usług gastronomicznych. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem pod okiem starszych kolegów i koleżanek przygotowywali przepyszne desery i rogaliki, które wspólnie konsumowane dały wiele radości i satysfakcji.

Informatycy z Wronia zachęcili uczniów do złożenia komputera z części, co było nie lada wyzwaniem i z wielką satysfakcją oczekiwano na uruchomienie jednostki, uczniowie poznali elementy systemów komputerowych oraz przygotowanie sieci komputerowych. Na koniec podróży zawodowej zwiedzili internat, podziwiając przestronne, słoneczne pokoje uczniów. Dziękujemy ósmoklasistom za udział w warsztatach, które naszym uczniom sprawiły też wiele przyjemności, z możliwości pokazania swoich umiejętności na siłowni i sali sztuk walki oraz miłych rozmów podczas warsztatów. 

Wyszukiwarka

Free business joomla templates