Salta i podskoki, czyli nasi w Jump Arenie

We wtorek,12 lutego br. wychowankowie naszego internatu wraz z opiekunami wybrali się do Torunia do Jump Areny. Na miejscu spotkaliśmy się z grupą mieszkańców internatu Zespołu Szkół CKU w Gronowie. Na tę wspólną sportową zabawę umówiliśmy się już wcześniej, będąc w styczniu z wizytą w tej zaprzyjaźnionej placówce. Po założeniu specjalnych antypoślizgowych skarpetek uczestniczyliśmy w rozgrzewce, którą poprowadził miejscowy trener. A potem zaczęło się sportowe szaleństwo. Główną atrakcją były trampoliny, na których mogliśmy skakać do woli i wyładować nadmiar energii. Niektórzy wykazali się ogromnym talentem gimnastycznym, wykonując skomplikowane salta.

Próbowaliśmy swoich umiejętności na ścianie wspinaczkowej oraz w bitwie piankowymi wałkami. Nie kryliśmy zadowolenia z miniparku linowego, ścieżek akrobatycznych i koszów do wsadów. Wszystkie wyżej wymienione atrakcje otaczały specjalne, kolorowe gąbki, gwarantujące bezpieczeństwo podczas naszych wyczynów. Tego typu wycieczki to świetna zabawa gwarantująca wyładowanie emocji, napływ pozytywnej energii, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg. Pójdziemy za ciosem, bo w planach mamy jeszcze lodowisko!

Wyszukiwarka

Free business joomla templates