Studniówka uczniów klas maturalnych Zespołu Szkół we Wroniu

Dla absolwentów Liceum Ogólnokształcącego o ukierunkowaniu: służby mundurowe oraz absolwentów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych data 8.02.2019 r. na zawsze pozostanie w pamięci. To dzień, w którym słowami wieszcza „Podkomorzy rusza i z lekka zarzuciwszy wyloty kontusza i wąsa podkręcając, podał rękę Zosi i skłoniwszy się grzecznie w pierwszą parę prosi” oraz polonezem maturzysta Adam Kaliński, w parze z Olą Błaszkiewicz, rozpoczął bal studniówkowy. W rytm muzyki Wojciecha Kilara dostojnie podążyli za nimi pozostali abiturienci. Ten tradycyjny polski taniec oczarował wszystkich wdziękiem, elegancją oraz różnorodnością strojów wieczorowych. Wyjątkowy nastrój studniówkowego wieczoru podkreślił pan dyrektor Bogusław Gumuła, kierując wiele pięknych słów do maturzystów, ich rodziców oraz wszystkich zaproszonych gości.

. Nie zabrakło również życzeń od starosty wąbrzeskiego, pana Krzysztofa Maćkiewicza. Przesłanie skierowane do młodzieży, życzenia spełnienia marzeń, realizacji planów oraz wysokich wyników na egzaminie maturalnym odczytał w imieniu pana starosty dyrektor szkoły. Wychowawcy klas: pani Anita Wiśniewska oraz pan Piotr Rybszleger wręczyli maturzystom tradycyjne znaczki studniówkowe. Studniówka to magiczny czas wspomnień, podziękowań, wzruszeń. Maturzyści okazali swoją wdzięczność dyrekcji i nauczycielom, składając na ich ręce kwiaty i wyrażając słowa uznania za trud włożony w edukację i wychowanie. W tej podniosłej chwili nie zapomnieli również o swoich rodzicach, którym tak wiele zawdzięczają. Z myślą o nich właśnie Dominika Nowatkowska i Weronika Seweryńska uświetniły uroczystość piosenką „Cudownych rodziców mam”. W imieniu rodziców głos zabrała pani Anna Kalińska, która oficjalnie rozpoczęła studniówkę wznosząc toast za pomyślność. Michał Kapiszka zaskoczył zgromadzonych gości występem i brawurową interpretacją piosenki „Matura to bzdura”. W ten sposób oficjalna część uroczystości dobiegła końca. Jednak to, co uczniowie najbardziej będą pamiętać, rozpoczęło się chwilę później... Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszego niezapomnianego balu.

Wyszukiwarka

Free business joomla templates