ZAJĘCIA Z DORADZTWA ZAWODOWEGO WE WRONIU

 W ramach programu Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego w Zespole Szkół we Wroniu, którego głównym celem jest przygotowanie uczniów do trafnego wyboru drogi dalszego kształcenia i wyboru zawodu, proponujemy uczniom klas ósmych i przyszłym absolwentom gimnazjum udział w zajęciach warsztatowych kierunków wiodących w naszej szkole. W takich zajęciach uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej w Jarantowicach, które odbyły się 31 stycznia 2019r.

Były to bardzo ciekawe praktyczne zajęcia w pracowni gastronomicznej i informatycznej. Pan Dariusz Mikołajczak i Pani Beata Studzińska - Gołaszewska wraz z uczniami zaprezentowali pracownię, sporządzili pyszne napoje, desery i upiekli słodkie rogaliki. Potrawy zostały umiejętnie sporządzone zgodnie z zasadami racjonalnego żywienia. Uczniowie z Jarantowic nauczyli się je nie tylko od podstaw wypiekać, ale i estetyczne ozdobić. Wszyscy pracowali aktywnie i z zapałem. Sprzyjała temu serdeczna, ciepła atmosfera. Atrakcyjne zajęcia były także w pracowni informatycznej, które zorganizowała Pani Lucyna Bańczerowska. Uczestnicy samodzielnie mogli złożyć komputer z części, poznać systemy komputerowe i serwerowe oraz urządzenia sieciowe wykorzystywane w obsłudze sieci komputerowych. Pan Krzysztof Ferlin prezentował różne aspekty programowania wizualnego i obiektowego. Dziękujemy uczniom i opiekunowi pani Józefie Klejnowskiej za udział w zajęciach. Życzymy trafnych wyborów.

Wyszukiwarka

Free business joomla templates