Nowy rok szkolny 2018/2019

Dnia 3 września 2018 roku w Zespole Szkół we Wroniu odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019. Zgodnie z obowiązującym ceremoniałem szkoły wciągnięto flagę na maszt, uroczyście wprowadzono poczet sztandarowy i odśpiewano hymn państwowy. Minutą ciszy uczczono rocznicę wybuchu II wojny światowej i oddano hołd poległym. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, rodzice, uczniowie.

Dyrektor szkoły p. Bogusław Gumuła, witając zgromadzonych, złożył uczniom życzenia sukcesów i wspaniałych osiągnięć w nauce. Szczególnie serdeczne słowa dyrektor szkoły skierował do pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają naukę w Zespole Szkół we Wroniu. W swoim wystąpieniu dyrektor przedstawił nauczycieli którzy będą pracowali w tym roku. Po urlopie zdrowotnym powrócił Pan Marcin Plona, który będzie uczył przedmiotów informatycznych. Księdza Sebastiana Kaczerzewskiego zastąpi ksiądz Łukasz Snopek. Do życzeń dołączyła Wicestarosta Powiatu Wąbrzeskiego Pani Bożena Szpryniecka. W krótkim przemówieniu zachęciła młodzież do nauki i wyraziła nadzieję, że nie zabraknie wysokich ocen osiągniętych w miłej i przyjaznej atmosferze. Sądząc po roześmianych twarzach młodzieży i koleżeńskich uściskach uczniowie chętnie powrócili do szkoły po wakacyjnym wypoczynku.  

Wyszukiwarka

Free business joomla templates