Kolejny rok szkolny minął i zapachniało wakacjami

W naszej szkole jest już tradycją( i jakże piękną!)podsumowanie roku szkolnego w sposób wyjątkowy. Spotkaliśmy się w stołówce szkolnej, w atmosferze pełnej uśmiechu i radości, że za moment powitamy upragnione wakacje.

W przemówieniu Pan dyrektor życzył wszystkim wspaniałych chwil w czasie zasłużonego odpoczynku, ale także podkreślił, żeby nasi uczniowie zadbali o swoje bezpieczeństwo. Podziękował wszystkim, nie tylko uczniom, ale i nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi za trud, jaki wnieśli w pracę w ciągu roku szkolnego. Oczywistym był fakt, że wręczono nagrody dla najlepszych uczniów, jak i dla tych, którzy angażowali się w życie naszej szkoły. Najlepszymi uczniami, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem są: - Mikołaj Gołębiowski ze średnią ocen 5,09 - klasa II Liceum Ogólnokształcącego o ukierunkowaniu „Służby Mundurowe” - Weronika Kurasiewicz ze średnią ocen 4,94 - klasa I Liceum Ogólnokształcącego o ukierunkowaniu „Służby Mundurowe” - Natalia Marszałek ze średnią ocen 4,94 – klasa II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych - Dagmara Przybyłek ze średnią 4,88 - klasa II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych Część oficjalną poprowadziła nasza uczennica- Natalia Kurnik, w sposób sprawny i godny pochwały. Były brawa, a zaraz potem wychowawcy klas wręczyli uczniom świadectwa ukończenia kolejnej klasy. Gratulacje! Nade wszystko życzymy Wam przepięknych, słonecznych wakacji! Wracajcie zdrowi, z uśmiechem na twarzy za dwa miesiące! .

Wyszukiwarka

Free business joomla templates