„IV TURNIEJ STRZELECKI”

W dniu 13.06.2018 r. już po raz czwarty,zostały przeprowadzone zawody strzeleckie o puchar i nagrody Dyrektora ZS we Wroniu. Organizatorem zawodów, już tradycyjnie było szkolne koło strzeleckie „Wroniak”. Zawody miały na celu wyłonić najlepsze zespoły, reprezentujące poszczególne klasy oraz strzelców indywidualnie. Ponadto na podstawie III i IV Turnieju…, wybrano strzelca roku szkolnego 2017/2018. Po bardzo zaciętych strzeleckich zmaganiach, klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco :

OFICJALNE WYNIKI

„IV TURNIEJU  STRZELECKIEGO O PUCHAR I NAGRODY DYREKTORA ZS WE WRONIU”

Wronie 13.06.2018 r.

Komisja sędziowska w składzie:

Krzysztof KOŃCZEWSKI – kierownik zawodów,Aleksandra BACIŃSKAi Stanisław HRYCIUK  - sędziowiezawodów stwierdza :

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W konkurencji zespołowej:

I miejscei puchar dyrektora ZS we Wroniu z wynikiem 356 pkt. -  zdobył zespół reprezentujący klasęII LO SM  w składzie :

Natalia KURNIK, Jakub BLEDZIEWSKI, Bartosz SZCZEPAŃSKI i Mikołaj GOŁĘBIOWSKI.

II miejsce z wynikiem 344 pkt. -  zajął zespół reprezentujący klasę  I TI SM w składzie:

Szymon GRĘDZICKI, Wiktor JASKÓLSKI,  Daniel KŁOSOWSKI  i Jakub ZAHORA.

III miejsce z wynikiem 337 pkt. - zajął zespółreprezentujący  klasę  II TI SM wskładzie :

Sylwester RATAJ, Mikołaj FRĄCZEK, Jakub SANKIEWICZ i Oskar WIŚNIEWSKI.

W konkurencji indywidualnej:

I miejsce i tytuł najlepszego strzelca „VI Turnieju…” z wynikiem 93 pkt.– zdobyła Natalia KURNIKz klasy IILO SM;