Studniówka 2018

26 styczeń Anno Domini 2018 rok. Wyjątkowy wieczór, bo wyjątkowa młodzież. Pięknie wykonany polonez przez naszych maturzystów rozpoczął studniówkowy bal. Nasze urocze uczennice - Wiktoria Zimecka i Paulina Rużycka – w sposób dostojny, ale i bardzo ciepły witały dyrekcję szkoły, zaproszonych gości, rodziców, a nade wszystko bohaterów i bohaterki tegorocznego balu. W stosownym na tę chwilę momencie, zabrał głos dyrektor Zespołu Szkól we Wroniu pan Bogusław Gumuła. W swoim przemówieniu, będącym szczególną metaforą ludzkiej podróży, wyraził nie tylko podziękowania, ale i wskazał na dojrzałość młodych ludzi, przed którymi jawią się nowe wyzwania w dorosłym życiu.

  W dalszej części wychowawcy klas maturalnych - pani Anna Krzewińska i pan Zbigniew Izdebski wręczyli swoim uczniom znaczki studniówkowe. Wiele serdecznych słów skierowano pod adresem rodziców, dzięki którym ta wspaniała młodzież jest dzisiaj tym, kim jest, a mianowicie ważnymi ludźmi dla siebie i dla innych. Głos zabrała także pani Anna Kazaniecka, która w imieniu wszystkich rodziców złożyła piękne i pełne wzruszających słów życzenia ,uczestnikom balu. Było poważnie, dostojnie , ale i zabawnie, kiedy na scenie pojawił się Mikołaj Urtnowski, który zaśpiewał piosenkę „Gdybym był prymusem”. Płętą spotkania w sali widowiskowej było wykonanie, jakże trafnej na ten wieczorny czas piosenki Maryli Rodowicz” Niech żyje bal” w wykonaniu Pauliny Rużyckiej. Po wzniesieniu toastu, młodzież zatopiła się w studniówkowej atmosferze, bawiąc się znakomicie. Szczególne podziękowania należą się pani Jolancie Broniewskiej za przygotowanie młodzieży do poloneza i panu Piotrowi Rybszlegerowi za udany debiut przy sprzęcie nagłaśniającym. Powróćmy na chwilę raz jeszcze do początku: Wyjątkowy wieczór, bo wyjątkowa młodzież!

Wyszukiwarka

Free business joomla templates