Rzeźba śnieżna - my ze śniegiem nie walczymy my się nim bawimy :-)

Śnieżne rzeźby W tym roku zima bywa łaskawa, od czasu do czasu hojnie sypiąc białym puchem. Dzięki temu właśnie 19 stycznia 2018 r. mógł odbyć się tradycyjny konkurs rzeźby śnieżnej. Czteroosobowe zespoły wytypowanych przez klasy artystów, nie zważając na przejmujący chłód, od rana pracowicie rzeźbiły w śnieżnej materii. Już po godzinie ich przemyślanej pracy z białej, bezkształtnej masy wyłaniać zaczęły się konkretne kształty, zazwyczaj zgodne z pierwotnym projektem twórców.

Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania. Po kilkuminutowej dyskusji postanowiła nagrodzić następujące zespoły, przyznając:

I miejsce klasie II LO za rzeźbę "Orka"

II miejsce klasie II T za "Żółwia z rodziną"

III miejsce klasie I T za "Misia".

Wyróżnienia przyznano klasie III LO za uroczego "Żółwia pełzającego" oraz klasie III T za przestrzennego "Niedźwiadka". Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali nagrody ufundowane przez dyrektora szkoły, p. Bogusława Gumułę. Konkurs zorganizowała RSU wraz z p. Aleksandrą Bacińską i p. Jolantą Broniewską. Nad całością czuwała p. wicedyrektor Barbara Moch. Gratulujemy - i czekamy na rzeźbiarskie pomysły w przyszłym roku .

Wyszukiwarka

Free business joomla templates