Wigilia internacka 2017

Internat Zespołu Szkól we Wroniu to miejsce, gdzie panuje ciepła, rodzinna atmosfera. Taki też charakter miała internacka wigilia, która odbyła się 20 grudnia 2017 r. Odświętnie ubrani wychowankowie wraz z dyrekcją szkoły i wychowawcami spotkali się przy pięknie udekorowanym stole. Panie kucharki zadbały o to, żeby pojawiły się na nim smaczne, tradycyjne potrawy. Dyrektor szkoły, pan Bogusław Gumuła, życzył wszystkim zdrowia i wszelkiej pomyślności. Były też indywidualne życzenia przy opłatku i wspólnie śpiewane kolędy z akompaniamentem gitary pana majora Krzysztofa Kończewskiego.

Rozstrzygnięto również konkurs na najładniejszy stroik oraz świąteczny wystrój pokoi internackich. Nagrodzeni w nim zostali: Nikodem Dziekoński oraz mieszkańcy segmentów 103, 2 i 4. Dziękujemy. To był naprawdę niezwykły wieczór!

Wyszukiwarka

Free business joomla templates