Rozstrzygnięcie szkolnych konkursów

Przełom jesieni i zimy to czas, w którym finalizujemy przeprowadzane w szkole konkursy. 7 grudnia 2017 r. w stołówce szkolnej wręczone zostały nagrody w dwóch spośród nich. W konkursie fotograficznym "Jesień w obiektywie" triumfowała Kinga Kubińska z kl. IV T. Miejsce drugie zajęła Weronika Kurasiewicz z kl. I LO, zaś miejsce trzecie, ex aequo przypadło Natalii Jasińskiej i Oliwii Nóżce ( obie z kl. I T).!

W tym samym dniu rozstrzygnięty został konkurs na najliczniejszą obecność uczniów w czapkach św. Mikołaja. Na najwyższym podium stanęły obok siebie dwie klasy technikum: IV oraz II, które 6 grudnia pochwalić mogły się 100% obecnością w mikołajkowych czapkach. Miejsce drugie przypadło klasie IT ( 88%), a trzecie- klasie II LO. Dyrektor szkoły, p. Bogusław Gumuła, który ufundował nagrody dla zwycięzców obu konkursów, pogratulował wygranym i zachęcał do wzięcia udziału w kolejnych. My też gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział.

Wyszukiwarka

Free business joomla templates