Sportowe podsumowanie roku

Rok kalendarzowy 2010 zakończyliśmy na sportowo. Jak co roku zostaliśmy zaproszeni do zaprzyjaźnionej szkoły Rolniczej w Brodnicy na 3 turnieje mikołajkowo - gwiazdkowe.

w dniu 6 XII 2010 awansowaliśmy do ćwierćfinału wojewódzkiego piłki ręcznej chłopców. Graliśmy w Brodnicy z drużynami Grudziądz 1, Grudziądz 2, Brodnica i my. Wywalczyliśmy 3 miejsce co nie dawało awansu do kolejnej rundy. Reprezentowali nas Patryk Potocki, Patryk Gruszka, Bartosz Wojdak, Kamil Hydzik, Mateusz Dziarski, Wiktor Łączny, Marcin Lipowski, Łukasz Giziński, Michał Cyrklaff, Damian Karczewski, Przemysław Krukowski, Dawid Reiwer.

 

W dniu 7 XII 2010 chłopcy w składzie Patryk Potocki, Patryk Gruszka, Kamil Hydzik, Marcin Lipowski, Mateusz Dziarski, Przemysław Krukowski, Paweł Gronowski, Przemysław Simson wywalczyli w bardzo dobrym stylu I miejsce. Były to drużyny ze wszystkich szkół rolniczych byłego województwa toruńskiego. Zostaliśmy w ten sposób mistrzami byłych szkół rolniczych. Sukces został powtórzony z ubiegłego roku.

W dniu 8 XII 2010 reprezentowały nas dziewczęta w składzie Natalia Barańska, Barbara Janc, Magdalena Prażmowska, Romualda Topij, Magdalena Topij.

Drużyna walczyła bardzo dzielnie punkt za punkt i zajęła 5 miejsce.

Wyszukiwarka

Free business joomla templates