Spotkania opłatkowe

Zgodnie z wieloletnią tradycją pracownicy szkoły i uczniowie spotkali się na Wigiliach, podczas których młodzież przedstawiła Jasełka przegotowane pod opieką katechety Pawła Reicha.

W dniu 20 grudnia przy bogato zastawionym wigilijnym stole zasiedli wychowankowie internatu wraz z zaproszonymi gośćmi. W trakcie wieczerzy pan wicedyrektor Marcin Plona wręczył nagrody w konkursie za najładniejszy świąteczny wystrój pokoju. I miejsce zajęli Kalinowski Kamil, Jeszke Michał oraz Pyżewski Tomasz z pokoju nr 16.

 

 

 

21 grudnia w świątecznej atmosferze opłatkiem przełamali się pracownicy i emeryci szkoły. Liczne przybyłe grono przyjaciół Szkoły po obejrzeniu inscenizacji w wykonaniu młodzieży spędzili miłe chwile wspólnie kolędując. Był to czas głębokiej refleksji i przemyśleń, po którym zasiedli do pysznie przyrządzonej przez panie kucharki kolacji.

 

Miłych akcentem wigilijnych spotkań było pojawienie się w szkole świętego Mikołaja, który od porannych godzin lekcyjnych ochoczo wręczał prezenty i rózgi, którą również otrzymał wicedyrektor. Został także rozstrzygnięty konkurs za najładniejszy świąteczny stroik, w którym zwyciężyła klasa III Technikum Ochrony Środowiska.

Na zakończenie dnia odbyły się klasowe spotkania wigilijne.

W imieniu pracowników sekretariatu życzymy zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!

GALERIA SPOTKANIA WIGILIJNEGO W INTERNACIE

GALERIA SPOTKANIA WIGILIJNEGO PRACOWNIKÓW

GALERIA SPOTKAŃ WIGILII KLASOWYCH


Wyszukiwarka

Free business joomla templates