Stypendyści Prezesa Rady Ministrów również we Wroniu.

W miniony wtorek 30 listopada w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów.

Wśród 62 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu Delegatury Kuratorium Oświaty w Toruniu, znaleźli się również uczniowie naszej szkoły, którzy dostąpili tego jakże zaszczytnego wyróżnienia.

W ubiegłym roku szkolnym najbardziej znaczące osiągnięcia w nauce uzyskały: Emilia Topij uczennica III klasy technikum ochrony środowiska oraz Paulina Świątkowska uczennica klasy III liceum profilowanego służby mundurowe.

Podczas uroczystej gali Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty Pani Iwona Waszkiewicz wręczyła wyróżnionym uczniom dyplomy, a ich licznie przybyłym na uroczystość rodzicom - listy gratulacyjne, podpisane przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego Pana Rafała Bruskiego i Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty Panią Iwonę Waszkiewicz.

Stypendyści, jak stwierdziła pani Kurator „to nie tylko ci, którzy osiągają najwyższą średnią w szkole, najwybitniejsze osiągnięcia, ale również osoby bardzo dobrze postrzegane w środowisku rówieśniczym, osoby, które uzyskują pozytywną opinie Samorządu Uczniowskiego i Rady Pedagogicznej”.

Uroczystość uświetnił występ kwartetu smyczkowego pod kierunkiem Pani Beaty Wiącek-Felczykowskiej.

Serdecznie gratulujemy dziewczętom uzyskania tak wysokiego wyróżnienia i wyrażamy nadzieję, że nie spoczniecie na przysłowiowych laurach i dalej będziecie się starać jak najlepiej zapisywać na kartach nauki naszej szkoły, regionu, kraju.

.

Wyszukiwarka

Free business joomla templates