Tydzień przedsiębiorczości

W dniach 16-17 listopada 2010r. uczniowie Zespołu Szkół we Wroniu w ramach tygodnia przedsiębiorczości uczestniczyli w zajęciach organizowanych przez Biuro Karier Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu.

16 listopada grupa uczniów w składzie: Kaszubska Marta, Próchniak Ewelina, Langowska Patrycja, Dziura Marcin, Rumińska Justyna oraz Kurkiewicz Kinga brała udział w rozgrywkach Cashflow 101 - jest to gra doskonaląca inteligencję finansową.

Natomiast 17 listopada uczniowie czwartej i pierwej klasy technikum uczestniczyli w warsztatach "Zaplanuj dla siebie miejsce - czyli jak świadomie dokonywać wyborów dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej "prowadzonych przez Karola Waśkowskiego. W trakcie warsztatów młodzież rozwiązywała test samooceny, który pomógł określić ich osobowość i dopasować do niej drogę zawodową.

(foto Lucyna Bańczerowska)

Wyszukiwarka

Free business joomla templates