Kolejne sukcesy naszych sportowców

Drużyna Zespołu Szkół we Wroniu w składzie: Hydzik Kamil, Lipowski Marcin, Gruszka Patryk, Potocki Patryk, Krukowski Przemysław, Cyrklaf Michał, Giziński Łukasz, Wojdak Bartosz, Otręba Łukasz, Łączny Wiktor, Karczewski Damian, Tokarski Marcin i Dziarski Mateusz, wywalczyła Mistrzostwo Powiatu w piłce ręcznej chłopców, w pięknym stylu wygrywając z drużynami Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wąbrzeźnie i Zespołem Szkół Zawodowych w Wąbrzeźnie. Nasi chłopcy reprezentować będą Powiat Wąbrzeski w rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim.


Odrobinę mniejszym sukcesem mogą poszczycić się dziewczęta, które dzień wcześniej zostały Wicemistrzyniami Powiatu. Skład drużyny żeńskiej stanowiły: Henryszewska Karolina, Golba Kamila, Barańska Natalia, Jabłońska Monika, Szałkowska Daria, Słupska Dominika, Maciejewska Marta, Jarocka Paulina, Galczewska Natalia, Lewandowska Aneta i Janc Barbara.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy na fotorelację z zawodów

Wyszukiwarka

Free business joomla templates