Dbajcie o dobre imię Naszej Szkoły

W dniu 10 listopada 2010r. odbyła się akademia szkolna z okazji Święta Niepodległości tradycyjnie już połączona ze Ślubowaniem Klas Pierwszych.

Piękną lekcję historii z tej okazji zaprezentowała klasa II b Liceum Profilowane Służby Mundurowe pod opieką wychowawcy p. Moniki Bestjan. Program okolicznościowy w wykonaniu młodzieży uświetni Powiatowe Uroczystości Święta Niepodległości w dniu 11 listopada o godz. 10.00 w kościele p.w. Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Wąbrzeźnie

 

Informacje o uroczystości na stronie Starostwa Powiatowego

Ślubowanie uczniowskie na sztandar Zespołu Szkół we Wroniu złożyli uczniowie dwóch pierwszych klas Liceum Ogólnokształcącego o ukierunkowaniu Służby Mundurowe oraz klasa Technikum Usług Fryzjerskich i Technikum Informatycznego . W tym ważnym momencie życzenia wysokich wyników w nauce i współtworzenia dobrego wizerunku społeczności szkolnej złożyła pani Dyrektor Sabina Topij- Brylińska.

Wyszukiwarka

Free business joomla templates