Wyniki na 100%

Zespół Szkół we Wroniu może się poszczycić wysoką zdawalnością na egzaminach zawodowych. Zawody wiodące w naszej szkole Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz Technik Informatyk mają bardzo wysoką zdawalność we wszystkich kwalifikacjach, przewyższają wyniki w województwie pomorskim i kujawsko-pomorskim . Na przestrzeni dwóch ostatnich lat zarówno egzaminy praktyczne jak i teoretyczne klasują się na pułapie 100%. Już dziś młodzi ludzie uświadamiają sobie jak ważne jest nabywanie kwalifikacji zawodowych, aby stać się atrakcyjnym pracownikiem na rynku pracy lub kształcić swoje umiejętności w ściśle określonych kwalifikacjach, rozwijając swoje pasje oraz zainteresowania. Życzymy tegorocznym absolwentom aby dorównali kolegom koleżankom z ubiegłych lat i z równym zapałem wyznaczali sobie cele życiowe.

Czytaj więcej...

Narodowe Święto Niepodległości

Dnia 11 listopada 2019 r. w Wąbrzeźnie odbyły się uroczyste obchody Odzyskania przez Polskę Niepodległości, organizowane przez Powiat Wąbrzeski. Uroczystość rozpoczęła się od  złożenia kwiatów pod pomnikiem Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”. Następnie uczestnicy przeszli do kościoła p.w. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza gdzie odbyła się Msza Święta za Ojczyznę, którą poprowadził Ks. Kustosz Jan Kalinowski.

Czytaj więcej...

60 ślubowanie uczniów klas I

Szkoła niczym otwarta księga rozkłada przed uczniami swoje karty, by móc zapisać się w jej pamięci godnie i z dumą. Dla uczniów Zespołu Szkół we Wroniu dzień 8 listopada 2019 roku to dzień szczególny, a nawet wyjątkowy. Tego dnia odbyła się już po raz 60 uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości połączona z uroczystym ślubowaniem uczniów klas I oraz mianowaniem na kolejne stopnie szkolne. Sztandar szkoły, symbol tradycji, miłości do ojczyzny i idei zawartych w jej statucie jest otaczany przez uczniów i rodziców wielkim szacunkiem, dlatego też wprowadzono go na scenę oddając mu należny honor i cześć.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 182

Podkategorie

Wyszukiwarka

Free business joomla templates