Inauguracja Roku Szkolnego 2019/2020

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020 zainaugurowane zostało wprowadzeniem Sztandaru Szkoły oraz podniesieniem flagi Państwowej na maszt. Minutą ciszy uczczono 80 Rocznice wybuchu II wojny światowej. Uczniowie Zespołu Szkół we Wroniu zostali ciepło powitani przez Dyrektora Szkoły Bogusława Gumułę, który życzył uczniom miłej atmosfery w szkole, sprzyjającej wszechstronnemu rozwojowi oraz sukcesów w nauce. Przybyły na spotkanie Kierownik Oświaty Starostwa Powiatowego w Wąbrzeźnie Krzysztof Buchmiet również skierował kilka słów przesłania, które miało na celu wsparcie młodzieży w wyborze odpowiedniej drogi rozwoju i dążeniu do celu. Po zakończeniu oficjalnej uroczystości uczniowie udali się do swoich klas na pierwsze spotkanie organizacyjne z wychowawcą.

Czytaj więcej...

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Informacja dla uczniów 

-rozpoczęcie Roku Szkolnego o godzinie 9.00,

- internat w dniu 1.09.2019 czynny od 17.00.

Informacja dla uczniów klas I

Informacja dla uczniów klas pierwszych technikum.

     W dniu 4 września 2019r. od godz. 8.00 w szkole będą odbywały badania lekarskie z zakresu medycyny pracy. Każdy uczeń musi stawić się na badanie z rodzicem lub opiekunem prawny.

     Ponadto uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych muszą na badanie posiadać badania sanitarne, które należy wykonać w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. W celu wykonania badania sanitarnego nieodpłatnie, proszę o zgłoszenie się do szkoły po odbiór niezbędnego zaświadczenia.

Strona 1 z 176

Podkategorie

Wyszukiwarka

Free business joomla templates