Rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2021

ROK SZKOLNY 2020/2021

Informuję, że rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół w Wąbrzeźnie odbędzie się o godzinie 9.00 na placu szkolnym przy ul. Żeromskiego 6.

Internat będzie czynny 31.08.2020 od godz. 15.00. Płatności za wyżywienie proszę dokonać dopiero we wrześniu po otrzymaniu nowych danych do przelewu.

Kończymy rok szkolny 2019/2020

Z okazji zakończenia Roku Szkolnego 2019/2020 wszystkim uczniom Zespołu Szkół we Wroniu gratuluję wszelkich uzyskanych osiągnięć, ocen i zdobytych doświadczeń, które niech staną się źródłem satysfakcji i uznania społecznego.

Rodzicom i opiekunom dziękuje za współpracę i okazywane wsparcie w budowaniu pozytywnego wizerunku Zespołu Szkół we Wroniu.

Nauczycielom oraz Pracownikom Administracji i Obsługi serdeczne podziękowanie za zaangażowanie i wysiłek w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia.

Na czas nadchodzących wakacji życzę Wszystkim samych szczęśliwych i radosnych dni. Niech pogoda ducha oraz nowe inspiracje i przeżycia, które będą Waszym udziałem dadzą siłę do podejmowania nowych wyzwań, zamierzeń i dalszego rozwoju.

W związku z podjętą uchwałą Rady Powiatu w Wąbrzeźnie z dniem 31 sierpnia 2020r. Zespół Szkół został rozwiązany i funkcjonował będzie w ramach nowego Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie. Dla uczniów i dla nauczycieli byłego Zespołu Szkół we Wroniu nic poza placówką się nie zmieni. W dalszym ciągu funkcjonują te zespoły klasowe w ramach typów szkół, jak też trwa w chwili obecnej nabór uczniów do klas pierwszych.

Jako Dyrektor Zespołu Szkół we Wroniu chciałbym przede wszystkim podziękować Wam Drodzy uczniowie za te kilka lat w ciągu, których zapisywaliśmy wspólnie historię naszej szkoły, codziennie dzieliliśmy smutki i radości, wspólne wykuwaliśmy swoją przyszłość i sprawialiśmy, że o naszej placówce mówiło się tylko dobrze.

Wam Drodzy Rodzice także chcę podziękować za zaufanie, którym obdarzyliście mnie i naszą placówkę i powierzyliście nam tę jakże odpowiedzialną misję – naukę Waszych dzieci.

I choć dzisiaj kręci się łza w oku i głos więźnie w gardle chciałbym zapewnić, że nic się nie zmieni i dalej naszą przyszłość wykuwać będziemy tym razem w ramach nowo powołanego Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie.

Do zobaczenia !

Dyrektor Zespołu Szkół we Wroniu

 

Bogusław Gumuła

 

PS Szczegółowe informacje na temat rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021 zostaną przekazane po 15 sierpnia do każdego ucznia przez dziennik librus.

Strona 1 z 191

Podkategorie

Wyszukiwarka

Free business joomla templates