Wciąż kreatywni

To już szesnasta edycja Kreatywnego weekendu, która miała miejsce w dniach od 1 do 3 grudnia 2017 roku w naszej szkole. Tym razem spotkało się dwudziestu czterech młodych, otwartych na nowe doświadczenia ludzi. Tradycyjnie już gościliśmy przyjaciół z Olsztyna, którzy bardzo aktywnie uczestniczyli w warsztatach. Główną myślą przewodnią Kreatywnego weekendu była komunikacja międzyludzka, otwieranie się na innych, rozpoznawanie własnego ja i funkcjonowania w grupie. Kiedy zapytacie naszych uczniów, którzy brali udział w trzydniowych warsztatach, jaka jest różnica pomiędzy słuchaniem a słyszeniem, odpowiedzą Wam na szóstkę z plusem, że doskonale potrafią rozróżnić te pojęcia i zastosować je w praktyce. Nasza młodzież w entuzjastyczny sposób tak komentuje miniony weekend:

Natalia( już po raz kolejny)- Kreatywny weekend ma w sobie coś magicznego, co sprawia że za każdym razem chce się wracać z większą ochotą . Panująca tu atmosfera tworzona jest przez wspaniałych ludzi, których potrafimy poznać z zupełnie innej strony.

Wiktoria- Kreatywny weekend dużo mnie nauczył. Bardzo się cieszę , że mogłam tam być i czekam na następny, na którym na pewno będę .

Sandra- Kreatywny weekend bardzo mi się podobał, byłam pozytywnie zaskoczona i zadowolona. Poznałam nowych ludzi, lepszego weekendu nie mogłam zaplanować. Nie żałuję ani jednej chwili spędzonej z tymi wspaniałymi ludźmi.

Michał- Jestem bardzo zadowolony z Kreatywnego weekendu zorganizowanego przez Pana Zbigniewa Izdebskiego. Podczas tych dni panowała niesamowicie sympatyczna atmosfera. Dzięki temu wydarzeniu poznałem wspaniałych ludzi.

Julia- Weekend kreatywny bardzo mi się podobał . Dużo się nauczyłam, a najbardziej cieszę się z tego, że nauczyłam się słuchać, a nie słyszeć. Otworzyłam się bardziej na ludzi. Cieszę się, że poznałam tak fajne i pozytywne osoby.

Filip- Bardzo miło spędziłem czas, poznałem bardzo wartościowych ludzi. Nie żałuję swojego przyjazdu i chętnie to powtórzę.

Oliwia- Weekend kreatywny bardzo mi się podobał. Poznałam wiele ciekawych i fajnych osób, z którymi się zaprzyjaźniłam. Dzięki niemu jestem bardziej pewna siebie.

Dziękuję wszystkim osobom, które na nim były. Nigdy nie pomyślałabym, że te trzy dni będą takie super. Brawo!

Wyszukiwarka

Free business joomla templates