Emocjonujące rozgrywki e- sportowe informatyków

1 grudnia 2017 uczniowie Technikum Informatycznego Zespołu Szkół we Wroniu uczestniczyli w LG Mistrzostwach Polski Szkół w CS GO - 1vs1 w Kutnie. Organizatorem turnieju był Super Game E-Sport. W rozgrywkach brało udział 16 drużyn w drodze losowania podzielonych na 4 grupy po cztery drużyny, w każdej grupie grał "każdy z każdym".

Udało nam się zakwalifikować do ćwierć finału i wygraliśmy 3 mecze jednak po dogrywce niewielką liczbą punktów przegraliśmy 1 mecz. W kwalifikacji końcowej zajęliśmy jedno z czołowych miejsc. Gra była bardzo zacięta wymagała nie tylko koncentracji, ale również ćwiczyła refleks. Uczniowie mieli możliwość polepszenia więzi emocjonalnych panujących między zawodnikami, sprawdzenia swoich umiejętności. Propagowanie e-sportu przybliża nam dzisiejsze zainteresowania młodzieży od pozytywnej strony. Pozwala zaszczepić zdrową rywalizację, ćwiczy umiejętności współpracy drużynowej i komunikacji. Dla uczestników tego turnieju w składzie: Michał Afelt, Konrad Stroiński, Jakub Sankiewicz, Mikołaj Kaszubowski, Jakub Zachora, Marcin Tocki było to wielkie wyzwanie, móc zagrać na takiej imprezie, poznać swoje emocje związane z wygranymi meczami jak również planować strategie i trzymać się przyjętych zasad. Gratulujemy opanowania, wytrwałości i woli walki.

Wyszukiwarka

Free business joomla templates