Profilaktyczna podróż na Mazowsze

Wraz z grupką młodzieży z naszej szkoły zawędrowaliśmy na Mazowsze do Żuromina, na specjalne zaproszenie Piotra Wlizło i Stowarzyszenia Wagon Inicjatyw. Ponad sto dwadzieścia osób uczestniczyło w warsztatach pod hasłem Przystanek Profilaktyka. W tym również nasze wspaniałe uczennice: Anita Dąbrowska, Olga Kłosowska, Wiktoria Zimecka i Wiktoria Tilmanowska. Od piątkowego południa – 17 listopada br.- działo się mnóstwo przepięknych ,a i magicznych rzeczy w obecności tłumu młodych, pełnych entuzjazmu ludzi. Młodzież uczestniczyła nie tylko w tematycznych warsztatach ( m.i. teatralnych, decupage, dj-ce, wokalnych ,ale także poznawała tajemnice komunikacji międzyludzkiej).

Młodzi ludzie mieli również okazję aktywnie wziąć udział w zumbie, fantastycznym tańcu belgijce, ruchu wolnych myśli, czy pokazach sztuk walki. Nikt nie zmierzał zasypiać, kiedy zbliżał się wieczór. Tak więc do godzin porannych kolejnego wspaniałego dnia, zjednywaliśmy się z nowo zaprzyjaźnionymi osobami, prowadziliśmy dialog, byliśmy dla siebie ostoją zaufania i szczerości. To nieprawdopodobne, że w tak krótkim czasie młodzi ludzie potrafili otworzyć się na siebie i swoje osobiste problemy. Anita Dąbrowska tak to opisała :Wyjazd do Żuromina był dla mnie bardzo ciekawym przeżyciem. Czekało na nas wiele atrakcji i fajnych ludzi. Olga podsumowuje swoje wrażenia w taki oto sposób: Wyjazd dał mi dużo radości i wspaniałych wspomnień. Mieliśmy możliwość uczestniczenia w różnych zajęciach, były atrakcyjne dla każdego. Wiktoria pointuje: Wyjazd z panem Zbyszkiem do jego rodzinnej miejscowości okazał się bardzo ciekawy i pouczający. Poznałam wielu wspaniałych ludzi, spędziłam z nimi cudowne chwile na rozmowach i zajęciach. Do tych magicznych doświadczeń i międzyludzkiego dialogu dołączamy suplement w postaci zdjęć.

Wyszukiwarka

Free business joomla templates