99 Rocznica Niepodległości

Powiatowe Obchody Święta Niepodległości miały w tym roku szczególnie uroczysty charakter. Wzięli w nich udział uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół we Wroniu, którzy z wicedyrektor szkoły, p. Barbarą Moch, uczestniczyli we mszy świętej oraz złożyli kwiaty pod pomnikiem Żołnierza Polskiego. Uroczystość uświetnił poczet sztandarowy w składzie : Anita Dąbrowska, Dorota Angowska , Filip Bożykowski. Szkołę godnie reprezentowali następujący uczniowie: Jakub Domżalski, Kacper Wiśniewski, Kacper Stępień, Katarzyna Derkowska, Kinga Kołodziejska, Laura Sujkowska, Wiktoria Tymińska, Wiktoria Wesołowska, Julia Wilczewska, Andrzej Grabowski, Daniel Wojnowski, Kacper Bereza, Hubert Tylakowski, Joanna Bielawa. Ważnym elementem uroczystości była również część kulinarna. O podniebienia uczestników zadbali uczniowie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych: Sandra Demska, Oliwia Nóżka, Magdalena Strocka, Klaudia Stasiak pod profesjonalną opieką p. Dariusza Mikołajczaka. Czernina z gęsiny z kluseczkami zrobiła prawdziwą furorę na wąbrzeskim rynku.

 

Wyszukiwarka

Free business joomla templates