Dzień nauczyciela 2017

Samorząd Uczniowski przez ostatnie lata przyzwyczaił nas do oryginalnych przedstawień artystycznych, których premiera odbywa się w Dniu Edukacji Narodowej. W tym roku mieliśmy przyjemność obejrzeć nową wersję „Kopciuszka”. Sztuka przerywana była salwami śmiechu, a po zakończeniu nagrodzona gromkimi brawami. Nic dziwnego, ponieważ aktorzy: Natalia Kurnik (Kopciuszek), Michał Kapiszka (Macocha), Krystian Orłowicz i Filip Bożykowski (złe Siostry), Dominika Nowatkowska ( Wróżka), Krystian Nol (Książę) i Adam Kaliński (Narrator) brawurowo wcielili się w swoje role, wzmacniając siłę scenicznego przekazu strojami z epoki ;). Aktorów do występu przygotowała p. Aleksandra Bacińska. W swoje role wcielali się na tle scenografii wykonanej przez klasę III LO pod kierunkiem p. Anny Krzewińskiej.

Za udany występ podziękował im dyrektor szkoły, p. Bogusław Gumuła, który życzył młodym aktorom dalszych sukcesów artystycznych, obecnym zaś nauczycielom złożył życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W imieniu Rady Rodziców przemawiał p. Krzysztof Krzyżykowski, który podziękował pedagogom za ich codzienną pracę z uczniami. My też, w imieniu publiczności, dziękujemy wszystkim, i już zastanawiamy się, co młodzi artyści przygotują dla nas w październiku przyszłego roku...

 

Wyszukiwarka

Free business joomla templates