"Desery owocLove" kolejny sezon

Uczniowie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych Zespołu Szkół we Wroniu chętnie doskonalą swoje umiejętności w zakresie sztuki kulinarnej. Jedną z form tego szkolenia są konkursy. „Desery OwocLove” to jeden z nich. 12.10.2017 r. do kulinarnej rywalizacji stanęły cztery zespoły. Uczestnicy zmagań wykazali się niezwykłymi zdolnościami zarówno jeśli chodzi o pomysły deserów, jak i ich praktyczną realizację. Słodkie potrawy zachwycały nie tylko wyglądem, ale i smakiem.

Komisja w składzie: wicestarosta Bożena Szpryniecka, kierownik Wydziału Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu Krzysztof Buchmiet, dyrektor szkoły Bogusław Gumuła oraz  wicedyrektor szkoły Pani Barbara Moch nie miała łatwego zadania. Po degustacji konkursowych potraw zapadł sprawiedliwy werdykt.

Pierwsze miejsce zajęły: Paulina Rużycka oraz Angelika Sopel.

Drugie miejsce przypadło: Paulinie Barańskiej oraz Kacprowi Ziorkowskiemu.

Na trzecim miejscu uplasowały się: Ania Przybylska oraz Izabela Puk.

Wyróżnienie otrzymały: Patrycja Łączna i Dagmara Przybyłek.

Pani wicestarosta Bożena Szpryniecka pogratulowała wszystkim uczestnikom zarówno pomysłów kulinarnych, jak i ich wysmakowanej realizacji. Nauczycielom przedmiotu wręczyła publikacje książkowe pt. „Podróże kulinarne Pomorza i Kujaw” oraz „ Nasze gotowanie, codziennie nowe danie”. Uczestnikom konkursu, nauczycielom oraz członkom komisji konkursowej za udaną współpracę serdecznie podziękował dyrektor szkoły, p. Bogusław Gumuła.

 

Wyszukiwarka

Free business joomla templates