Obóz integracyjny 2017 za nami

W piątek 22 września pierwsze klasy Zespołu Szkół we Wroniu rozpoczęły trzydniowy obóz integracyjno-szkoleniowy. Pierwszy dzień uczniowie spędzili na grach i zabawach sportowych, które były elementem „otrzęsin” przygotowanych przez Radę Samorządu Uczniowskiego. Po uroczystym ślubowaniu i przyjęciu w szeregi uczniów szkoły zakończono dzień dyskoteką. W sobotę uczestnicy zgrupowania uczestniczyli w zajęciach z udziałem żołnierzy Jednostki Wojskowej 1109 w Grudziądzu, wśród których miło było nam gościć naszą absolwentkę, żołnierza zawodowego szeregową Ewelinę Krajewską. Po obiedzie młodzież brała udział w zajęciach zorganizowanych w Klubie Sportowym RONDO, korzystając ze sprzętu sportowego oraz SPA. Intensywny dzień zakończył się wyjazdem do Torunia na seans filmowy.

W niedzielę odbył się bieg na orientację oraz pokaz sprzętu ratowniczego i działania straży pożarnej OSP. Klasa technikum żywienia i usług gastronomicznych uczestniczyła w warsztatach oraz konkursie kulinarnym. Obóz zakończono rozdaniem nagród dla najlepsze wyniki w rozegranych konkurencjach , każda z klas otrzymała również słodki upominek.

Wyszukiwarka

Free business joomla templates