Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Witaj, szkoło!

Jak ten czas leci... Wakacje, niestety, dobiegły końca, choć przecież tak niedawno dopiero był ich początek. Niebo też spochmurniało, po czym padać zaczął deszcz. Nowy rok szkolny wyjątkowo rozpoczęliśmy pod dachem. Uroczysty charakter tego dnia podkreślony został przez obecność pocztu sztandarowego. Powiat Wąbrzeski reprezentował członek Zarządu, pan Karol Sarnecki. W stołówce szkolnej stanęli obok siebie ci, którzy znają każdy szkolny zakamarek, bo uczą się tu już drugi, trzeci a nawet czwarty rok oraz 52 pierwszoklasistów, niepewnie rozglądających się po nowym otoczeniu. 

 Wszystkich przybyłych przywitał dyrektor, pan Bogusław Gumuła. który życzył uczniom i nauczycielom pomyślności i sukcesów w nowym roku. Z kolei na ręce pana dyrektora kwiaty oraz gratulacje z okazji ponownego objęcia stanowiska, wraz z życzeniami wszelkiej pomyślności w drugiej kadencji, złożyły przedstawicielki Rady Rodziców, panie: Anna Kazaniecka i Anna Kalińska. Uroczystość poprowadziła kapral kadet Wiktoria Zimecka. Witajcie w najlepszej szkole!

Wyszukiwarka

Free business joomla templates