Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Kolejny rok szkolny za nami. Dla każdego inny: może trudny i długi, może radosny i obfitujący w spełnione marzenia, a może zwyczajny, ale taki, po którym czeka się na coś jeszcze. Bez względu na to, jakie odczucia nam towarzyszyły, 23 czerwca zebraliśmy w szkole, aby uroczyście pożegnać rok szkolny 2016/2017. Po uroczystym odśpiewaniu hymnu, głos zabrał dyrektor szkoły, pan Bogusław Gumuła, który serdecznie powitał całą społeczność szkolnych i zaproszonych gości. Następnie podsumował miniony rok szkolny 2015/2016, dziękując za czas wytężonej pracy i prób, ale też radości i dumy z osiąganych sukcesów. Podziękowania i słowa uznania nauczyciele i uczniowie usłyszeli także z ust wicestarosty pani Bożeny Szprynieckiej. Po tym nastąpił bardzo przyjemny moment dla tych uczniów, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy oraz nienagannej postawie przez cały rok szkolny osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce.

Z rąk dyrektora świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Radosław Drapiewski ze średnią ocen 5,23 zachowanie wzorowe

Dziankowska Oliwia ze średnią ocen 5,08 zachowanie wzorowe

Lisowska Patrycja ze średnią ocen 4,76 zachowanie wzorowe

Nagrodę za dobre wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie otrzymali: Mikołaj Gołębiowski i Anita Dąbrowska.

Nagrodę za dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymała Martyna Banacka.

Nagrodę z rąk p. Bożeny Szprynieckiej za zdobycie tytułu mistrza Województwa w Wojewódzkich Manewrach Ratowniczych Zalesie 2017 otrzymali: Sylwester Rataj, Jakub Skrzypczak i Anita Dąbrowska.

Nagrodę za osiągnięcia sportowe otrzymali: Wach Weronika, Nowatkowska Dominika, Sopel Angelika, Banacka Martyna, Dąbrowska Anita, Drapiewski Radosław, Sankiewicz Patryk, Bożykowski Filip, Gołębiowski Mikołaj

Nagrodę za wzorowe reprezentowanie szkoły w czasie uroczystości państwowych, wojskowych i szkolnych w składzie pocztu sztandarowego otrzymali: Dąbrowska Anita, Drapiewski Radosław i Angowska Dorota

Nagrodę za wzorowe wykonywanie dodatkowych zadań obozowych w Mirosławcu otrzymali: Kamila Sarnat, Martyna Banacka, Anita Dąbrowska

Nagrodę za profesjonalne wykonywanie zadań głównego medyka obozowego w Mirosławcu otrzymał Michał Kapiszka

Nagrody za kreatywny wkład artystyczny w działalność rady samorządu uczniowskiego otrzymali: Michał Kapiszka, Natalia Kurnik, Kamila Sarnat, Krystian Orłowicz, Filip Bożykowski, Dominika Nowatkowska, Patryk Stenka i Dagmara Przybyłek

Nagrodę za pomoc techniczną przy organizacji uroczystości szkolnych otrzymali Jakub Sankiewicz i Oskar Wiśniewski

Nagrodę za kreatywną pracę w radiowęźle szkolnym otrzymała Wiktoria Zimecka. Nagrodę za aktywne czytelnictwo otrzymała Joanna Bielawa i klasa III technikum.

Nagrodę za kreatywną pracę na rzecz biblioteki szkolnej otrzymała Agnieszka Pazik.

Nagrodę za aktywną pracę w sklepiku szkolnym otrzymały: Paulina Rużycka, Dominika Kwiecińska, Kinga Kubińska, Daria Graduszewska, Agnieszka Sosnówka i Monika Falkowska.

Nagrodę za godne reprezentowanie szkoły podczas imprez powiatowych i lokalnych otrzymali: Kacper Ziorkowski, Dawid Płatacz, Wiktoria Tilmanowska, Patrycja Melerska, Blanka Mielnik i Dagmara Przybyłek.

Nagroda za uzyskanie wyróżnienia w konkursie ortograficznym „Mistrz Ortografii 2017” otrzymała Agata Soszyńska.

Nagrodę za 100% frekwencję otrzymała Natalia Zdrodowska. Nagrodę za osiągnięcia w zawodach strzeleckich otrzymali: Martyna Banacka, Kacper Durowski i Anita Dąbrowska

Nagrodę za godne reprezentowanie szkoły w ogólnopolskim turnieju wiedzy pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” otrzymała Oliwia Dziankowska.

Nagrodę za sukcesy w powiatowym konkurskie matematycznym otrzymali: Hubert Tylakowski i Oliwia Dziankowska

Nagrodę za udział i zaangażowanie podczas Dnia Sportu otrzymali: Marcin Pawlos, Krystian Orłowicz, Filip Bożykowski, Adam Kaliński, Patryk Sankiewicz, Radosław Drapiewski, Michał Kapiszka, Kacper Bednarski, Kacper Durowski, Wiktor Oleksza, Krystian Nol, Anita Dąbrowska.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Wyszukiwarka

Free business joomla templates