Studniówka 2018

26 styczeń Anno Domini 2018 rok. Wyjątkowy wieczór, bo wyjątkowa młodzież. Pięknie wykonany polonez przez naszych maturzystów rozpoczął studniówkowy bal. Nasze urocze uczennice - Wiktoria Zimecka i Paulina Rużycka – w sposób dostojny, ale i bardzo ciepły witały dyrekcję szkoły, zaproszonych gości, rodziców, a nade wszystko bohaterów i bohaterki tegorocznego balu. W stosownym na tę chwilę momencie, zabrał głos dyrektor Zespołu Szkól we Wroniu pan Bogusław Gumuła. W swoim przemówieniu, będącym szczególną metaforą ludzkiej podróży, wyraził nie tylko podziękowania, ale i wskazał na dojrzałość młodych ludzi, przed którymi jawią się nowe wyzwania w dorosłym życiu.

Czytaj więcej...

BRAWO WERONIKA!

30 stycznia nasi uczniowie brali udział w Powiatowym konkursie geograficznym pt. „Palcem po mapie” – mapa jako źródło informacji o Ziemi. Konkurs został zorganizowany przez nauczycieli geografii ZSZ w Wąbrzeźnie pod patronatem Starosty Wąbrzeskiego. Uczennica naszej szkoły Weronika Kurasiewicz wykazała się rozległą wiedzą geograficzną zajmując I miejsce w konkursie. Jej szkolny kolega, Mikołaj Gołębiowski został sklasyfikowany na IV miejscu. Obecna podczas konkursowych zmagań wicestarosta pani Bożena Szpryniecka pogratulowała zwycięzcom konkursu oraz wręczyła nagrody życząc dalszego rozwijania pasji geograficznej.

Czytaj więcej...

"Prymusi zawodu Kujaw i Pomorza"

Z satysfakcją informujemy, że uczennica Zespołu Szkół we Wroniu, Patrycja Lisowska z Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych zakwalifikowała się do projektu "Prymusi zawodu Kujaw i Pomorza" realizowanego przez Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego. Stypendia przyznawane były za osiągnięcia w zakresie przedmiotów zawodowych uzyskanych w roku szkolnym 2016/2017.

G R A T U L U J E M Y !!!!!!!!!!!

Strona 1 z 143

Podkategorie

Wyszukiwarka

Free business joomla templates