Kolejne szkolenie w Chełmnie.

W dniu 21.11.2018r. w murach 3 Włocławskiego Batalionu Drogowo-Mostowego w Chełmnie gościła klasa I LO. Celem wycieczki były jednodniowe zajęcia szkoleniowe, realizowane zgodnie z planem współpracy jednostki i naszej szkoły na 2018 rok. 15 uczniów, z dużym zaangażowaniem i zapałem uczestniczyło w zajęciach zorganizowanych w oparciu o bazę szkoleniową batalionu. Realizowane zajęcia dotyczyły głównie szkolenia strzeleckiego, inżynieryjno-saperskiego i taktycznego. Szkolenie było bardzo intensywne a założone cele zostały osiągnięte. Młodzież zgodnie stwierdziła, że była to również świetna przygoda,którą zakończono pieczeniem kiełbasek przy wspólnym z żołnierzami ognisku. Po zakończeniu szkolenia reprezentacja klasy podziękowała osobiście dowódcy batalionu, ppłk Krzysztofowi MIKRUTOWI symbolicznym bukietem kwiatów.

Czytaj więcej...

Konkurs piosenki żołnierskiej 2018

Wroniacy zawsze potrafili pięknie śpiewać. Niedawno udowodnili to w III Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Patriotycznej, z którego wrócili z pucharem. 20- osobowy zespół wokalny, złożony z uczniów klas mundurowych, wykonał utwory: "List do cara" oraz "I tak sobie śwista". Ubrani w mundury uczniowie wspaniale prezentowali się na scenie, zyskując uznanie wymagającej publiczności , jak również organizatorów. Artystów do występu przygotowała p. Aleksandra Bacińska. Gratulujemy !

Czytaj więcej...

Kolejna odsłona Kreatywnego weekendu

Tym razem pobiliśmy rekord! Czterdziestu młodych ludzi uczestniczyło w Kreatywnym weekendzie. Wspaniali, otwarci, wiedzący po co przybyli na trzy dni do naszej szkoły, adolescenci, z ogromnym zaangażowaniem , potrafili dać sobie nawzajem to, co najbardziej istotne w tego typu spotkaniach- wspólną obecność. Podczas 19- tego już Kreatywnego weekendu podejmowaliśmy wiele problemów i wyzwań, które wydają się bardzo ważne dla rozwoju młodego człowieka. Oprócz sesji relaksacyjnych, burzy mózgów, dyskusji o problemach młodego pokolenia, próbowaliśmy zachęcić młodzież do wieczornych i nocnych dyskusji o tym, jak sobie radzić w trudnych sytuacjach życiowych, jak nie stracić przysłowiowej głowy w obliczu konfliktów, depresyjnych stanów, i jak w końcu z otwartą przyłbicą stanąć wobec rzeczywistości.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 160

Podkategorie

Wyszukiwarka

Free business joomla templates